Під Харковом знайшли мертвою 13-річну дівчинку, яка зникла під час евакуації — Події

Фото: facebook.com/Сергій Болвінов

13-річна дівчинка, яку шукали рідні після обстрілу колони у Харківській області, загинула. Вранці 8 травня радник голови Харківської обласної ради Наталія Попова повідомила, що останки Софії Раєцької знайшли в одній із машин, що згоріли.

— Дякую всім, хто допомагав шукати Раєцьку Софію. Ми сумуємо разом із усім регіоном. На жаль, вона була виявлена в одному зі згорілих авто, обстріляних росіянами 4 травня під час спроби евакуюватися з непідконтрольних територій. Їй було 13, — написала вона у Фейсбуці.

Начальник Слідчого управління Харківської області Сергій Болвінов зазначив на своїй сторінці, що в автомобілі знайшли останки трупа та кулон дівчинки, за допомогою якого її шукали рідні.

Колону з 15 машин розстріляли 4 травня біля селища Старий Салтів. Автомобілі їхали з тимчасово окупованого російськими військами Волчанська у напрямку Харкова. Місцезнаходження колони встановили лише 6 травня. У машинах знайшли чотири трупи, ідентифікувати всіх людей не можна. Болвінов повідомив, що на місці слідчі виявили розбитий російський танк, два обгорілі трупи із залишками російської військової форми та шість цивільних автомобілів.

6 травня у пошуково-рятувальному загоні «Мілена» повідомили, що Софію шукає її тітка, мама дівчинки Катерина та піврічна сестра Варвара потрапили до лікарні Волчанська. Передбачалося, що Софію могли забрати до однієї з лікарень Харкова чи Чугуєва. Пізніше волонтери повідомили у мережі, що у Чугуївській лікарні дівчинки немає.

Під Харковом знайшли мертвою 13-річну дівчинку, яка зникла під час евакуації - Події

Під Харковом знайшли мертвою 13-річну дівчинку, яка зникла під час евакуації - Події

facebook.com/Пошуково-рятувальний загін «МІЛЕНА» Україна

Джерело