Спортсмени з Нововолинська привезли нагороди зі змагань з легкоатлетики | Новини Нововолинська

9-го березня у Червонограді Львівської області проходив міжобласний легкоатлетичний турнір, присвячений Шевченківським дням.

Нововолинськ представляли 14 учнів тренерів-викладачів дитячо-юнацької спортивної школи Віктора Короля та Оксани Сливки, пише Нововолинськ Спорт.

У програмі змагань – біг на різних дистанціях, стрибки у довжину та висоту, естафети.

Призерами стали: Павлович Іванна – 1 місце; Акімова Анастасія – 2 місце; Киричук Іванна – 2 місце; Холява Владислав – 1 місце; Хотько Анна – 2 та 3 місця; Шевчик Злата – 1 місце; Сацюк Анастасія – 2 місце; Шевчук Ада – 3 місце; Шепелюк Ангеліна – 2 місце.

Команда дівчат (Акімова Анастасія, Павлович Іванна, Шепелюк Ангеліна, Киричук Іванна) здобула перемогу з естафетного бігу 4х100 метрів.