Розкрилася таємниця «раптового» розлучення олігарха Шамалова з дочкою Путіна

В усьому "винні" санкції — подробиці.

Зять кремлівського начальника намагається вийти з його оточення і таким чином врятувати бізнес, щоб не потрапити під обмежувальні заходи.

З'ясувалася причина резонансного розлучення дочки президента Росії Володимира Путіна Катерини Тихонової з чоловіком Кирилом Шамаловим, членом ради директорів нафтохімічного концерту "Сибур". Виявилося, що олігарх з допомогою розлучення хоче номінально вийти з оточення Путіна і не постраждати від санкцій, повідомляє "Ukr.Media" з посиланням на російські і американські ЗМІ.

Інформаційне агентство Bloomberg, яке першим повідомило про розлучення, відзначає, що, незважаючи на розлучення, Шамалов все одно ще може потрапити під санкції США відносно РФ. При цьому відомо, що батько зятя Путіна, Микола Шамалов, входить в "ближнє коло" Путіна і потрапив в "чорний список" Євросоюзу, складений після незаконного "приєднання" Криму і агресії Москви на Донбасі.

За даними Reuters, родичі Путіна Шамалов і Тихонова володіють корпоративними холдингами на суму близько 2 млрд доларів США. Сюди входять і акції найбільшого в РФ нафтохімічного підприємства "Сибур".