Рівненський кухар повернувся з-за кордону та готує для ЗСУ

Назарій Антончук, віце-чемпіон України з кулінарного мистецтва 2018 року, повернувся в Україну 28 лютого. До початку війни молодий чоловік успішно працював у столиці Катару – Доха на посаді шеф-де-парті у ресторані «Desert Rose». З початком війни він покинув заможне життя та приїхав в Україну.

Перетнувши декілька кордонів, приїхав у Рівне. Почав волонтерити , готувати для переселенців та ЗСУ. А потім Назарія попросили перевести на польову кухню у батальйон.

Багато продуктів, які привозять сюди, використовуються і в ресторанах. Наприклад, ківі, ананаси, апельсини можна споживати не лише в свіжому вигляді. З них я готую страви різних кухонь світу. Ось тушена свинина з ананасами – це азіатська кухня. Хлопцям подобається, а керівництво підтримує зміни, — розповідає Назарій Антончук.

Назарій — випускник Рівненського фахового коледжу економіки та бізнесу за спеціальністю «Харчові технології». Працював у закладах Києва та Рівного.

Чоловік брав участь у встановлені рекорду України з кулінарії 2018 року – «Найбільший торт-медовик», багатьох фестивалях й кулінарних майстер класах міста, співпрацює із різними творчими проектами.