Дівчина знайшла спосіб як легко заробити гроші, але повторити його не хочеться, бо до добра він не довів

Тепер у неї великі проблеми.

Дівчина з Англії придумала спосіб заробити грошей не виходячи з дому, але тепер у неї великі проблеми. Лайфхак хоч і виявився робочим, однак протизаконним. Втім, у шахрайки є купа часу, щоб обміркувати свої дії, адже на волі вона вийде ще нескоро, інформує Ukr.Media.

Джессіка Сміт з міста Честер, Англія, захотіла легких грошей і придумала, як піднімати великі суми, нічого при цьому не роблячи. В її голові народився план, що можна прикинутися смертельно хворою дівчиною, якій терміново потрібні кошти на лікування. Через деякий час дама завела фейкові акаунти в соціальних мережах, де вела свою історію «хвороби».

Сміт стверджувала, що страждає рідкісною формою раку, та вимагає тривалого і дорогого лікування, яке вона не в змозі покрити. Величезні медичні рахунки, дорожні витрати та оплата догляду за дітьми, за словами дівчини, звели її бюджет до мінімуму. Звичайно, багато незнайомих людей в інтернеті проявляли співчуття до обманниці, тому переводили на рахунок пані різні суми.

Невідомо, скільки б ще Джессіка обманювала людей, проте один її знайомий виявився порядною людиною. Він написав заяву до поліції, в якій розповів, що дівчина зовсім не хвора, а всього лише прикидається заради легкої наживи. Більш того, чоловік міс Сміт, коли дізнався про цю історію, не став якось вигороджувати дружину, а підтвердив свідчення заявника.

Чоловік Джессіки стверджує, що це не перший випадок, коли вона вдається до обману. За його словами, він одного разу чув телефонну розмову, в якій дама представлялася медсестрою і повідомляла своєму роботодавцю, що нібито вона хвора і їй потрібен постільний режим. Природно, в цьому випадку компанія виплачувала Сміт всі страхові виплати.

Але тепер хитра пані навряд чи когось обдурить. Шахрайка була заарештована співробітниками поліції, і їй були пред'явлені звинувачення в крадіжці шляхом обману.

Источник