Яких правил потрібно дотримуватися після 17 годин, щоб залишатися здоровими

Від чого варто відмовитися у вечірній час.

Все рідше можна почути заклики відмовлятися від споживання їжі після 6 години вечора. Однак, щоб залишатися здоровими і не набирати зайву вагу, слід дотримуватися певних правил, і не робити деяких речей у вечірній час, інформує Ukr.Media.

Переїдання

Багато людей стикаються ввечері з сильним почуттям голоду. Однак це негативно відбивається на функціонуванні всього організму, і, звичайно, збільшує вагу людини. Боротися з цією проблемою не так складно, як це може здатися. Причина вечірнього голоду часто криється в тому, що люди не споживають достатньо їжі протягом усього дня, в результаті до вечора сил терпіти голод стає нестерпно, і людина здається. Правильне збалансоване харчування кожні 3-4 години невеликими порціями дозволить залишатися ситими, і при цьому не набирати зайві кілограми.

Споживання їжі прямо з упаковки

Якщо ви все ж не втрималися і вирішили поїсти горіхи або печиво, то слід відразу відкласти порцію на тарілку, а не брати всю упаковку з собою. Відволікаючись на фільм або спілкування в соціальних мережах можна не помітити, як вона виявиться порожньою. Крім того краще не споживати чипси та іншу нездорову їжу. Плануйте корисні перекушування на вечір, якщо знаєте, що не в силах протистояти бажанню щось пожувати.

Пізній відхід до сну

Якщо ви сидите до першої години ночі, то ризик переїсти значно вищий. Після вечері проходить досить багато часу, і ви починаєте відчувати нову хвилю голоду, яка змусить вас з'їсти щось некорисне. Важливо розуміти, що мозок іноді може обманювати вас, і їсти слід тільки в тих випадках, коли ви насправді хочете цього. Головна порада експертів полягає в споживанні склянки води при появі бажання піти на кухню. Якщо почуття голоду було несправжнім, то ви перестанете хотіти їсти після цього. Крім того ряд досліджень показує, що недолік сну призводить до переїдання. Відсутність енергії організм намагається заповнити за допомогою отримання поживних речовин з їжі. Це додаткова причина, чому потрібно кожен день спати не менше 7 годин.

Відмова від вуглеводів на вечерю

Якщо відмовлятися від цих речовин, то вже через кілька годин після вечері людина знову зіткнеться з почуттям голоду. Як і будь-яке приймання їжі, вона повинна бути збалансованою. Вуглеводи, жири і білки виконують важливу роль у функціонуванні організму, тому виключати цілу групу продуктів з раціону є неправильним рішенням. Вечеря повинна бути здоровою і одночасно ситною.