Кілька прикмет, які говорять про те, що незабаром людина стане багатшою

Деякі прикмети здатні вказати людині на майбутнє покращення фінансового становища.

Багатьом людям хотілося б поліпшити якість свого життя і привернути до себе фінансову удачу. Деякі прикмети і знаки Всесвіту можуть підказувати людям, що їх матеріальне благополуччя вже не за горами. Варто звернути увагу на події, що відбуваються навколо людини, а також на місячні і нумерологічні прикмети, інформує Ukr.Media.

Місячні прикмети, що говорять про наближення багатства

Астрологи відзначають, якщо людина отримує заробітну плату на молодика, то це свідчить про те, що незабаром її матеріальне становище покращиться. Однак, дана прикмета спрацює лише у тому разі, якщо усе сталося випадково, а не за заздалегідь складеним планом людини.

Якщо під час зростання Місяця людина погасить усі свої борги, то незабаром на неї чекатиме успіх. У багатьох людей спрацьовує прикмета — починати нову справу під час зростання Місяця. Прибуток від неї буде достатньо вагомим і компенсує усі витрати.

Нумерологічні прикмети

На наближення успіху вказує цифра 8. Якщо вона часто потрапляє людині на очі, то це ознака швидкого поліпшення її матеріального становища. Нумерологи відзначають, що якщо у номері телефону повторюються 8, хоча б кілька разів, то це дуже добре. Це також працює з номерами банківських карток, машин тощо.

Удачу і добробут у нумерології означає також цифра 7. Якщо на людину чекає важливий захід, і вона при цьому помітила десь кілька сімок, що йдуть поспіль, то це сприятливий знак. Це свідчить про те, що людина йде до успіху правильним шляхом.

Сни, які обіцяють фінансовий успіх

Якщо уві сні людина побачила вошей, то це ознака швидкого надходження грошей. Фінансовий успіх може також чекати на людину, якщо вона уві сні виявляє гроші, рахує їх або знаходить скарб. У східних народів на наближення багатства вказують сни, у яких людина бачить жабу, слона або золоту рибку. Варто також відзначити, що і реальні ці тварини на Сході є символами фінансового добробуту.

Слов'янські прикмети про наближення багатства

На людину чекає фінансовий успіх або її нова справа принесе їй гідний прибуток, якщо метелик випадково залетів у її будинок. За старих часів люди вважали цю прикмету найбільш правдивою серед ознак, що вказують на наближення багатства.

Якщо людина збирається на важливу зустріч і перед цим йде сильний дощ, то це гарний знак. Доброю фінансовою прикметою вважаються два жовтки у розбитому яйці.

Багатьом знайома фінансова прикмета, коли свербить ліва долоня — незабаром людина отримає гроші. Дехто вважає, що неважливо яка рука засвербіла, це обіцяє людині фінансовий добробут. Якщо свербить ліва долоня прямо перед зарплатою, то це свідчить про те, що людина отримає ще несподівані, але приємні бонуси на роботі у цей період.