«Челсі» з Мудриком обіграв «Манчестер Юнайтед» у матчі АПЛ

В англійській прем'єр-лізі (АПЛ) тривають поєдинки 31-го туру футбольного чемпіонату.

Лондонський «Челсі» у домашньому матчі на «Стемфорд Брідж» змусив капітулювати «Манчестер Юнайтед» — 4:3, передає Укрінформ.

Голи: Конор Галлахер (4-та хвилина), Коул Палмер (19, з пенальті, 90+10, з пенальті, 90+11) — у складі «Челсі»; Алехандро Гарначо (34, 67), Бруну Фернандеш (39) — у «МЮ».

Український вінгер господарів Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі, звільнивши місце на полі Рахіму Стерлінгу на 71-й хвилині.

7 квітня «Челсі» у гостях зійдеться з «Шеффілд Юнайтед», а «Ліверпуль» на виїзді зустрінеться з «Манчестер Юнайтед».

Турнірне становище лідерів: «Ліверпуль» — 70 очок, «Арсенал» — 68, «Манчестер Сіті» — 67.