Генерал РФ вперше з’явився на відео після удару ЗСУ по штабу окупантів

Генерал РФ вперше з’явився на відео після удару ЗСУ по штабу окупантів

Фото: Скриншот Командувачем військ РФ на Херсонському напрямку Михайло Теплінський

У Росії вперше після удару по штабу окупантів на Херсонщині показали командувача угруповання військ Дніпро Михайла Теплинського.

Російського генерала Михайла Теплинського, який командує окупантами на лівому березі Херсонщини, вперше показали після удару по штабу російського стратегічного угруповання Дніпро 1 листопада. Про це повідомив український журналіст Андрій Цаплієнко   «У генерала зʼявився дефект мови, і в нього трохи перекошене обличчя. Ймовірно, показали для мотивації особового складу, на фоні українського просування на Лівобережжі. Мовляв, «слуга царю, отец солдатам» вцілів і з нами», — написав він.   Але, за словами Цаплієнка, «коли контужений генерал з перекошеним обличчям, ковтаючи цілі фрази, читає текст з екрана, це може мотивувати лише на те, щоб втекти з такої армії».

Нагадаємо, 1 листопада українські військові завдали удару по командному пункту російського стратегічного угруповання Дніпро на Арабатській стрілці. Журналіст Юрій Бутусов повідомив, що ЗСУ знищили центр управління стратегічного угруповання армії РФ Дніпро. В результаті ліквідовані принаймні три полковники російської армії. 

Наприкінці жовтня стало відомо, що Міноборони Росії змінило командуючого окупантів на Херсонському напрямку.  Командувачем угрупуванням військ Дніпро було призначено замкомандувача Об’єднаного угруповання військ генерал-полковника Михайла Теплинського.

Джерело