Росія обіцяє відповідь за рішення США по активам

Росія обіцяє відповідь за рішення США по активам

Дмитра Пєскова очікує ще багато «кричущих фактів»

Дмитро Пєсков поскаржився на «кричущий факт» з боку США, який «важко вкладається в голові».

Росія просто так не залишить рішення США направити конфіскованікошти підсанкційних бізнесменів для потреб України. Про це сказав речник Кремля Дмитро Пєсков на брифінгу у середу, 7 вересня.

«Сприйняли (таке рішення США – ред.) абсолютно негативно. Всі випадки, пов’язані з блокуванням, арештом чи іншим утриманням будь-яких коштів, що належать до державної, приватної, змішаної власності РФ за кордоном, ми вважаємо незаконними актами. Безумовно, якісь твердження, що їм вдалося знайти обґрунтування для продовження цього беззаконня, є абсолютним юридичним нонсенсом, і у будь-якому разі вони надалі приведуть так чи інакше до судових розглядів», – заявив він.

Пєсков запевнив, що «жоден із випадків такого незаконного утримання не буде залишений поза увагою», а згодом стане «досить серйозними судовими розглядами і просто так це не буде залишено».

Речник Кремля, заявив про «кричущий факт», який «важко вкладається в голові».

«Це суперечить взагалі всьому, що можна тільки уявити з погляду і міжнародного, і національного права цих держав. Але як тільки така можливість буде надаватися, ми, зрозуміло, відстоюватимемо наші права», – запевнив він.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що США вперше передадуть Україні конфісковані активи російських олігархів, які потрапили під санкції. Державний секретар США Ентоні Блінкен розповів, що конфісковані гроші росіян підуть на підтримку ветеранів ЗСУ.

Джерело