Привласнив пів мільйона бюджетних коштів: на Дніпропетровщині судитимуть директора ТОВ

Жителя Дніпропетровщини судитимуть за заволодіння бюджетними коштами у великих розмірах та службове підроблення документів.

У 2020 році між лікарнею та товариством за результатами проведеної тендерної закупівлі укладено договір купівлі-продажу паливних гранул з деревини сосни на загальну суму 1 млн грн. Про це пишуть у пресслужбі Дніпропетровської обласної прокуратури.

Надалі директор ТОВ, використовуючи своє службове становище, з метою заволодіння бюджетними коштами вніс завідомо неправдиві відомості щодо фактичного виконання договору. Внаслідок чого лікарня безпідставно не доотримала палива на пів мільйона грн.

Обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, раніше ми писали, що ректора одного з вишів Дніпра судитимуть за привласнення 1 мільйона гривень. Між одним з університетів та підрядною організацію було укладено договір про проведення капітального ремонту навчального корпусу загальною вартістю 7,4 млн грн. З метою привласнення коштів до офіційних документів систематично вносилися недостовірні відомості щодо обсягів виконаних робіт та якості використаних матеріалів.

Джерело