Під час оборони Харкова загинув депутат із Житомирської області

Фото: Новоград-Волынский городской совет Віктор Гончарук пішов добровольцем до 95-ї окремої десантно-штурмової бригади.

У Виктора Гончарука остались супруга, сын и дочь.

28 квітня біля Харкова під час ракетного обстрілу під час виконання бойових завдань загинув 55-річний військовослужбовець із Новограда-Волинського (Житомирська область). До війни Віктор Гончарук займався політикою, був депутатом Новоград-Волинського районної ради. Про це повідомили у Новоград-Волинській міській раді.

«У перший день загальної мобілізації за покликом серця та з почуттям щирої любові до рідної України Віктор Васильович добровільно став до лав Збройних Мил України та захищав Батьківщину від російського агресора у складі 95-ї окремої десантно-штурмової бригади», — пояснили у Новоград-Волинському. міськраді.

Віктор Гончарук народився 2 жовтня 1967 року. Закінчив Житомирський державний педагогічний інститут ім. І. Франка, працював учителем біології та хімії. Кандидат педагогічних наук.

«Своїх учнів Віктор Васильович спонукав до здорового способу життя, зокрема до занять спортом. І сам прагнув подати підростаючому поколінню гідний приклад — адже тривалий час захоплювався бойовими видами мистецтв, був тренером з тхеквондо», — наголосили у міськраді.

З 2003 до 2003 року працював головним спеціалістом відділу внутрішньої політики виконкому Новоград-Волинського міськради, з 2003 по 2005 рік очолював відділ інформаційного та аналітичного забезпечення. З 2005 року був призначений заступником голови Новоград-Волинської райдержадміністрації. 2008 року закінчив Нацаакадемію держуправління при Президентові України. З 1 лютого 2021 року – заступник голови Стрийської громади. У Віктора Гончарука залишилася дружина, син та донька.

Як писав KHARKIV Today, на півдні Харківської області загинув 47-річний військовослужбовець із Дніпропетровської області Олег Гриняк. Він пішов добровольцем до 93-ї механізованої бригади «Холодний Яр».

 

Джерело