Швидка приїздитиме до харків’ян за геолокацією

Медики швидкої у Харківській області почали працювати з новою системою.

Пацієнт сам вирішує, чи надавати медикам доступ до місцезнаходження за допомогою функції «Геолокація» у смартфоні.

У Харківському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф працює нова система визначення місцезнаходження людини — за геолокацією на телефоні. Для цього пацієнту необхідно мати смартфон з операційною системою Android або Apple iOS та підключення до інтернету. Про це повідомили на офіційній сторінці Центру екстреної медичної допомоги у Facebook.

«Ситуації, коли потрібно швидко і точно визначити місцезнаходження людини, трапляються постійно. Саме для цього і була розроблена програма. Процес визначення місцезнаходження людини має назву – геолокація. Визначення місцезнаходження можливе лише за згодою людини, яка звернулась в центр екстреної медичної допомоги», — сказано у повідомленні.

Як розказали у Центрі екстреної меддопомоги, геолокація вже допомогла врятувати 45-річного жителя села Петрівка у Красноградській громаді Харківської області, який звернувся до медиків 26 червня з отруєнням лікарськими засобами. Житель не зміг назвати адресу та надав дозвіл на встановлення геолокації.

«Бригада швидко відреагувала на виклик та провела всі необхідні методи інтенсивної терапії», — пояснили у Центрі екстреної меддопомоги.

Як писав KHARKIV Today, 24 червня бригада швидкої потрапила під обстріл у Зміївському районі Харкова, коли вирушила на виклик до 63-річного мешканця. Уламки снарядів пробили корпус автомобіля, фельдшер отримав поранення ніг, але медики все одно доїхали до пацієнта та надали йому допомогу.

Джерело