З початку війни у Харкові зруйновано майже 3000 будинків

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today У місті працюють бригади по відновленню зруйнованих будинків.

Упродовж місяця відремонтували майже 100 покрівель.

У Харкові внаслідок обстрілу російськими окупантами пошкоджено 2907 житлових будинків. Це трохи більше третини від загальної кількості. Щодня наслідки обстрілу ліквідують 98 бригад будівельників-ремонтників комунальних підприємств Харкова. Вони закривають вікна та дірки у покрівлі. Про це повідомили у Харківській міській раді із посиланням на департамент житлово-комунального господарства.

«Лише за квітень-травень будівельники виконали роботи із закриття вікон на 1083 об’єктах, відремонтували та усунули аварійність 96 покрівель, а також розпиляли та вивезли гілки пошкоджених дерев із 56 локацій», — пояснили у міськраді.

Окрім житлових будинків, у Харкові відновлюють об’єкти інфраструктури. З початку війни будівельники закрили пошкоджені внаслідок обстрілів вікна у 280 будівлях та відремонтували 26 покрівель в Індустріальному та Слобідському районах.

Як писав KHARKIV Today, Харківський міський голова Ігор Терехов заявив, що на відновлення Харкова знадобиться від двох до трьох років, ввсе залежатиме від фінансової підтримки міжнародних партнерів.

Джерело