ЗСУ вигнали окупантів ще з чотирьох сіл у Харківській області

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today. Над селами у Харківському та Вовчанському районах знову майорить український прапор.

Окупанти продовжують зазнавати втрат.

Збройні сили України відновили контроль над двома селами у напрямку Вовчанська та  двома — у напрямку Липців. За інформацією Генштабу, в результаті злагоджених дій особового складу підрозділів Сил оборони України в Харківській області звільнено населені пункти Черкаські Тишки, Руські Тишки (Харківський район), Рубіжне та Байрак (Вовчанський район).

До того ж, вдень 10 травня на Слобожанському напрямку противник активних наступальних дій не проводив, проводить перегрупування підрозділів, намагається будувати понтони, посилює систему протиповітряної оборони. Про це у вечірньому зведенні повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

«З метою недопущення просування підрозділів Сил оборони України та посилення своїх військ додатково перемістив на територію нашої держави до п’ятисот мобілізованих осіб із тимчасово окупованої території Донецької та Луганської областей», — розповіли захисники.

На Ізюмському напрямку окупанти готуються до наступу, для чого поповнюють запаси боєприпасів та матеріально-технічних засобів, обладнують передові позиції та посилюють повітряну розвідку.

«Противник продовжує зазнавати втрат на території України. За наявною інформацією, підрозділи 138-ї окремої механізованої бригади 6-ї загальновійськової армії західного військового округу через значні втрати на території Харківської області виведено на відновлення з території України в район міста Бєлгород Російської Федерації. Значна частина особового складу військової служби за контрактом, що залишилася, написала рапорти на звільнення», — повідомили у Генштабі ЗСУ.

Нагадаємо, 7 травня звільнили село Циркуни, захоплене першого дня війни. На відстані кілометра розташоване село Черкаські Тишки.

Джерело