На кордоні з Білоруссю військові Рівненщини посилюють оборону: Відомо, на кого оголосили «полювання» (ФОТО/ВІДЕО)

На півночі області оборонці провели спеціальні тренування. За ними особисто спостерігав командувач сил оборони генерал Сергій Наєв. Найбільше захисники відпрацьовують ліквідацію диверсійних груп.

Погодні умови та ландшафт Полісся не дозволяють ворогам легко зайти з Білорусі. Майже 90% кордону з Білорусією — ліси та болота. Уся лінія кордону, а це 229 км, замінована. Важка техніка може наступати лише кількома дорогами. І захисники мають план, як зупинити ворога.

— Щоб скувати його подальше просування, у кожному батальйоні підготували певну кількість мобільних вогневих груп, які будуть противника зустрічати, наносити ураження, — зауважив командир 104 бригади ТРО Олександр Цись.   

Сергій Наєв

Дії оборонців оцінював генерал – командувач Угрупування об’єднаних сил Сергій Наєв. Він заявив, оборону кордону від Білорусі військові постійно посилюють. Зокрема, будують нові фортифікаційні укріплення. І додав, на даний час безпосередньої загрози для України з півночі немає, хоча там проходять спільні навчання білоруських і російських військових.

— Все це виконується ними з певною метою. У тому числі з метою утримання наших сил тут і заборони їх перекидання на інші ділянки фронту, — наголосив командувач угрупування об’єднаних сил Сергій Наєв.    

;feature=youtu.be

 

Джерело