Кубок світу з біатлону. Жіночій спринт в Естерсунді виграла француженка Жанмонно

На етапі Кубка світу з біатлону в Естерсунді (Швеція) відбулася перша в сезоні жіноча спринтерська гонка на 7,5 км.

Переможницею стала француженка Лу Жанмонно, яка з чистою стрільбою на двох вогневих подолала дистанцію за 21 хвилину 04,1 секунди, передає Укрінформ.

«Срібло» та «бронзу» здобули норвежки Кароліне-Оффіґстад Кноттен (відставання від лідерки — 8,5 секунди; 1 промах) та Юні Арнеклєйв  (+17,6; 1).

Краща серед українок Анастасія Меркушина із 2-ма промахами фінішувала 48-ю. Христина Дмитренко (2) — посіла 49-е місце, Анна Кривонос (3) — 62-е, Любов Кип'яченкова (4) — 74-е, Дар'я Блашко (1) — 78-е.

Змагання в Естерсунді 2 грудня продовжить чоловічий спринт на 10 км.

Завершать програму шведського етапу Кубка світу з біатлону гонки переслідування (3 грудня).