Путін заявив про «початок українського контрнаступу» — РосЗМІ

Путін заявив про "початок українського контрнаступу" - РосЗМІ

Путін констатував початок «українського контрнаступу»

Путін визнав, що у РФ не вистачає сучасних озброєнь. Разом з тим він заявив про «інтенсивне нарощування їх виробництва».

Російський диктатор Володимир Путін заявив, що Збройні сили України нібито розпочали контрнаступ. Про це повідомляють російські ЗМІ.

За словами Путіна, «цілком точно можна констатувати, що цей український наступ почався, і про це свідчить використання стратегічних резервів української армії».

Диктатор зазначив, що українські війська нібито «не досягли поставлених завдань на жодній із дільниць бойових дій», однак «наступальний потенціал ЗСУ ще не вичерпано».,

Путін визнав, що у РФ не вистачає сучасних озброєнь. Проте, за його оцінкою, «промисловість, оборонна промисловість, оборонно-промисловий комплекс країни розвивається швидко». Він заявив про «інтенсивне нарощування виробництва сучасних видів озброєння».

Нагадаємо, вчора, 8 червня, західні ЗМІ заявили про початок контрнаступу України.

Як повідомлялося, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг зазначив, що в Україні збільшилася інтенсивність боїв уздовж лінії фронту, при цьому представники військового керівництва країни демонструють стриманість у розповсюдженні деталей щодо очікуваного контрнаступу.

Джерело