Коронавірус нікуди не зник — кожен в Україні день фіксують 4,5 тисяч випадків- Коронавірус

Коронавірус нікуди не зник - кожен в Україні день фіксують 4,5 тисяч випадків- Коронавірус

Фото: REUTERS

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що під час війни коронавірус нікуди не зник, люди продовжують хворіти. За його словами, за добу в середньому реєструють  4 тисячі нових хворих. Про це глава МОЗ розповів в інтерв’ю РБК-Україна.

— Коронавірус, на жаль, не зник. У будні дні у нас в середньому реєструють 4,5 тисячі випадків. На сьогодні до закладів охорони здоров’я госпіталізовано 4 038 хворих на «ковід» (станом на 27 березня). Це дані з тих лікарень, звідки можна отримати статистику. Тому що там, де йдуть бойові дії – це утруднено. Вакцинація також триває, зокрема й третьою дозою, — зазначив Ляшко.

Також міністр нагадав, що в Україні коронавірусні вимоги перейшли на рівень рекомендацій. Крім того, кольорове зонування території за рівнем епідемічної небезпеки було скасовано.

— До того ж, коронавірус у нас все одно пішов на спад, є велика кількість вакцинованих. Тому ми сьогодні зробили протиепідемічні правила рекомендованими, а не обов’язковими… Питання пріоритету: якщо варто вибір, або спочатку знайти і надіти маску, або забігти швидко в бомбосховища — звичайно, ми віддаємо перевагу збереженню життя від ворожих обстрілів і бомб, — додав Ляшко..

Раніше Кабінет Міністрів України скасував карантинні зони та норму про усунення від роботи невакцинованих працівників.

Джерело